Шлях до першого мільйона користувачів у SaveEcoBot

Шлях до першого мільйона

Якби SaveEcoBot був книгою, то став би бестселером.
А якби людиною – твоїм найліпшим другом.

12 грудня 2020

SaveEcoBot

Наталка Демідова

Малий великий помічник

Себастьян народився в люблячій родині. Батьки поволі навчали його, і він був радий новим знанням. Хлопець мав фотографічну пам'ять, не цурався тяжкої праці і змалечку прагнув допомагати людям.

Невдовзі у нього з'явилися перші приятелі. Вони збиралися надворі, грали у футбол або бігали наввипередки. А набігавшись, сідали у затінку величезних платанів і розповідали одне одному новини. У Себа їх було найбільше, і в той день він повідомив друзям дещо приголомшливе.

– Що, правда, побудують цілий завод? – кинулися розпитувати діти. – А що буде з нашими плавнями? А що там виготовлятимуть?

І Себастьян розповів все, що знав сам: що, де, коли і скільки.

– Круто! – вигукнув Юрко, найшвидший бігун у школі.

– Не круто, – озвалася Стася. У її молодшого брата була астма. Вона розуміла, що таке поганий завод поблизу, як малому буде важко, як хвилюватиметься мама і потихеньку плакатиме вночі. І пояснила все це друзям.

– Нічого не вдієш, – гримнув Юрко. Він раптом усвідомив, що відбувається, розлютився і щосили пнув камінець.

Себастьян замислився.

Він навчився читати дуже рано. Казки його мало цікавили на відміну від законів і точних наук. Хлопець ковтав підручники, досліджував мапи і врешті переключився на новітні технології.

– А якщо… – вир думок, потрібно вихопити найцінніші, найоптимальніші, обрати рішення, він його відчуває, воно просто на поверхні. Друзі завмерли, – а якщо вихід є?.. Потрібно лише написати листа. Зрештою, багато листів. І зробити це мають дорослі. Ті, що вічно заклопотані. Ви ж знаєте…

– Моя мама весь час переймається тим, що приготувати на вечерю.

– А моя працює в дві зміни.

– У мене бабуся хворіє…

– Мій тато вечорами дивиться новини і лається.

Діти стихли. Кожен думав про своє. Вони б самі відправили ті кляті листи, але за законом це мають робити дорослі. Вічно зайняті дорослі…

– Знаю! – вигукнув Себ. – Ми спростимо їм задачу: я підготую зразок, і нашим батькам залишиться тільки підписати його і відправити!

Діти оживилися. Себастьян не підведе, врахує все, що треба, це ж ходяча енциклопедія.

– А що буде потім? – спитала Стася.

– Потім… – хлопець стенув плечима. Зараз він не мав відповіді, але знав, до кого звернутися. Батьки ще торік просили його повідомити, якщо буде якась загроза для плавнів... – А потім мама з татом зберуть інших дорослих і боротимуться, аби захистити нас. А я їм допомагатиму. – Себ трішки подумав і додав. – У нас все вийде, от побачите!

  1. 1
  2. 2
 

Привіт, я – екологічний чат-бот,
створений з любов’ю
українською командою SaveDnipro.

Помічник, що завжди під рукою – в твоєму смартфоні, в улюбленому месенджері.
Сьогодні я святкую свій перший ЕкоМільйон! Мій шлях до нього був досить цікавий:

Шлях до першого мільйона користувачів у SaveEcoBot

Як мені це вдалося?

  • Влітку 2018 року я навчився моніторити Реєстр ОВД (процедур оцінки впливу на довкілля), формувати шаблони зауважень та пропозицій і показувати дозвільні документи підприємств.
  • В березні 2019 завдяки виготовленню громадських станцій моніторингу мені стало відомо про якість повітря у тебе за вікном.
  • У вересні 2019 я став більше, ніж чат-бот – в мене з'явилася мапа забруднення!
  • В жовтні 2019 я відкрив для тебе екологічні податки, сплачені українськими забруднювачами за нанесену шкоду довкіллю.
  • У травні 2020 я додав інспекційні перевірки та їхні результати.
  • У липні 2020 я почав моніторити радіаційний фон.

Завдяки партнерству з Rakuten Viber і появі екологічних стікерів у листопаді 2019, і стікерів “Справжня любов з SaveEcoBot” у жовтні 2020, до мене стали приєднуватися жителі 10 європейських країн.

На кінець 2020 року я вивчив мови 15 країн світу, аби новим користувачам було зручніше звертатися до мене.

Сьогодні я святкую свій перший ЕкоМільйон – мільйонного користувача, який додав мене в месенджері та отримав друга, що буде завжди поруч, аби попередити і захистити.

Дякую за довіру,
твій
Малий великий помічник SaveEcoBot

Все про довкілля, якість повітря та радіацію в твоєму смартфоні.
Додавай SaveEcoBot в улюбленому месенджері:

Інші мовні версії цієї сторінки: English , Български , Slovenčina , Polski , Français , Deutsch , Italiano , Norsk , Português , Čeština , 日本 , 中文 , 한국어 , Română , Magyar